info@aa-elevator.com 4307 717 912 98+ / 0993 238 21 98+

درباره ما

شرکت امیران آسان (A&A elevator)بر فعالیت خود را از سال ۲۰۰۵با نمایندگی انحصاری از شرکت آسانسور و پله برقیBLT شروع کرد، واز سال ۲۰۱۰سرفصل نوینی را در راستای ارتقاع سطح کیفیت و خدمات در صنعت آسانسور و پله برقی در ایران را پایه گذاری نموده است و مفتخر به ارائه خدمات در بالاترین سطح به مشتریان و کارفرمایان، توسط نمایندگی های خود در سراسر کشور میباشد، از سال ۲۰۱۷ تنها نماینده انحصاری Otis Krupp درخاورمیانه میباشد ،این کارخانه تولید خود را در شهر سوژو چین ایجاد نمود.و هم اکنون محصولات خود را تحت عنوان Otis Krupp به سرتاسر دنیا صادر مینماید
کارخانه و شرکت otis Kruppکه یکی از مجهزترین و با کیفیت ترین کارخانه درصنعت اسانسور و پله برقی میباشد که با شرکتهای بزرگ تولید کننده قطعات اسانسور ),Step,Fuji,Monarch Sail,Siemens همکاری نزدیک دارد، این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توان تولید اسانسور تا سرعت ۴ متر بر ثانیه و پله برقی تا ارتفاع ۲۰ متر را دارد، شرکت امیرانA&A همچنین نماینده شرکتهای معتبر از جمله
Sail,monarch,Step,Fuji,Ziehl-Abegg, Fia,selcom,
در ایران میباشد،

تکنولوژی منحصر به فرد و آمیزه ای از طراحی مدرن که با ارائه قیمتهای رقابتی مناسب تلفیق شده است باعث گردیده محصولات این شرکت در حد غیر قابل تصوری با دیگر عرضه کنندگان در این صنعت متمایز گردد،
گروه Yuanda و BLT با تکیه بر فلسفه صداقت، علم و بالا بردن کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش خود توانسته به این درجه از اطمینان مشتریان در سرتاسر جهان دست یابد.
این کارخانه از زمان شروع تولید تا به امروز موفق به کسب گواهی نامه ها و استانداردهای  بر جسته جهانی شده است.
از ویژگی های بسیار مهم این کارخانه آن است که بیش از هشتاد درصد قطعات تولیدات اشاره شده در ذیل را در مجموعه کارخانجات خود تولید می نماید. (از قبیل: موتور گیربکس، موتور گیرلس، دربهای اتوماتیک، کابین، تابلو فرمان، شستی طبقات، قطعات متفرقه پله برقی و غیره).
تنوع تولیدات شرکت Otis Kruppاز دیگر مزایای آن محسوب می گردد که می توان به محصولات ذیل اشاره نمود :
۱- آسانسورهای بدون گیربکس، بدون موتور خانه (MRL )، پانوراما (نما شیشه)
۲- آسانسورهای Home Lift
۳- پله برقی برای پل های عابر پیاده (Out Door) و مکان های تجاری (In Door) و مکان های پر تردد مثل مترو (duty Heavy)
۴- راهرو برقی (Moving walk)، رمپ برقی (Conveyor)
۵- آسانسورهای IP جهت سایت های صنعتی

اعضاء شرکت امیران آسان بر با بیش از۱۵ سال تجربه خود در زمینه انواع آسانسور و پله برقی امیدوار است نه تنها در جهت حفظ منافع بیشتر کارفرماهای عزیز بلکه در جهت کاهش انحصار آسانسورهای بلند مرتبه و پله برقی در ایران توجه شما را به شرکت Otis Kruppجلب نماید.

فارغ از بحث کیفیت که از رقبای اروپایی نیز سرآمد هستیم، شرکت Otis Krupp دو وجه متمایز عمده در مقایسه با سایر ارائه کنندگان آسانسورهای Package دارد که عبارتند از:
۱- ارائه قیمت با کیفیت غیر قابل رقابت:
علیرغم برخورداری از کیفیت بسیار بالا و نام تجاری معتبر در سطح جهان، دارای مناسب ترین قیمت ممکن بوده، به طوریکه هیچ یک از محصولات صاحب نام اروپایی قادر به رقابت با قیمتهای ارائه شده نخواهند بود.
۲- تنوع در انتخاب گزینه های متنوع آسانسور و پله برقی :
به جرأت می توان اذعان داشت شرکت با توجه به دارا بودن واحد بزرگ تحقیق و توسعه، تنها شرکتی است که تنوع در طراحی و ساخت محصولات آن منحصر به فرد است.
شرکت امیران آسان بر ضمن ابراز خرسندی از استقبال مشتریان محترم، آماده همکاری در زمینه های تخصصی این صنعت مهم و حیاتی است.
در پایان به عرض می رساند پرسنل این شرکت دوره های طراحی و نصب و راه اندازی آسانسور را در کشورهای آلمان، ایتالیا، اسپانیا، و چین و دوره های کنترل کیفیت و ISO 9000  را در شرکت TUV گذرانده اند.

اعضای تیم خلاق ما

محمد نمازی
محمد نمازی
بازاریاب
سارینا کبیری
سارینا کبیری
بهینه ساز
احسان نوری
احسان نوری
طراحی گرافیکی
زهرا شاپوری
زهرا شاپوری
توسه دهنده وب
X